chiromantijos būrimo puslapis

Rankos Forma Chiromantijoje

Pagal rankos formą galima labai daug sužinoti apie žmogaus charakterį ir jo temperamentą. Retai Jūs gyvenime rasite tokią tiksliai plaštaką, kaip parodyta žemiau. Įprastai žmogus turi kelių plaštakos formų elementus. Taip yra todėl, kad priešingos savybės neutralizuojasi, o panašios sustiprinamos.

 

Klasikinė chiromantija skiria septynias rankos formas:

plaštakos forma chiromantija 1

Elementarioji

plaštakos forma chiromantija 5

Artistiška

plaštakos forma chiromantija 2

Kvadratinė

plaštakos forma chiromantija 6

Idealistiška

plaštakos forma chiromantija 3

Lopetos

plaštakos forma chiromantija 7

Maišyta

plaštakos forma chiromantija 4

Filosofinė

Klasikinės rankos formų interpretacijos apibūdinimas chiromantijoje

1. Elementarioji – plaštaka plati, masyvi, pirštai trumpi. Žemas intelektas, primityvumas, idealo nebuvimas, grubumas, savitvardos stoka.

2. Kvadratinė – plaštaka ne tokia grubi kaip elementarioji. Vidutinis intelekto lygis. Atidumas, punktualumas, pagarba įstatymams, tradicijoms ir apeigoms. Džiaugimasis gyvenimu, praktiškumas, valios jėga.

3. Lopetos – plaštakos plotis ne vienodas. Aukštas intelekto lygis, ambicingumas, energingumas, nepriklausomumas. Žmonės su tokia plaštakos forma greitai užsiplieskia ir yra nepastovūs, bet kartu siekia tikslo ir yra pilni kūrybinės energijos.

4. Filosofinė – plaštaka ilga, praplatėjanti pirštų link, ties pirštų sąnariais yra storiau. Ambicingumas, originalumas, ekscentriškumas, paslaptingumas, meilė viskam, kas turi paslapties skraistę. Aplinkiniai jų dažnai nesupranta.

5. Artistiška – ilga, minkšta ranka su smailėjančiais pirštais. Jautrumas, jausmingumas, impulsyvumas, paviršutiniškumas, pasidavimas kitų įtakai, pykčio protrūkiai, nepastovumas, nekantrumas, pirmumas atiduodamas jausmams, o ne logikai ir sveikam protui. Kūryba.

6. Idealistiška – plaštaka ir pirštai yra ilgesni nei pas artistišką tipą. Svajotojas, atitrūkęs nuo realybės žmogus, linkęs į misticizmą, religingas, ištikimas, turi gerą intuiciją, galimybę numatyti ateitį, melancholikas, tokie žmonės dažniausiai būna nevykėliai.

7. Maišyta – labiausiai paplitęs plaštakos tipas, daugelis žmonių turi savybes, kurios susijusios su vienu ar kitu plaštakos tipu.

Dabartinė chiromantija skiria tik keturias pagrindines rankos formas:

rankos forma chiromantija 1

Praktinė

rankos forma chiromantija 2

Intuityvi

rankos forma chiromantija 3

Jausminė

rankos forma chiromantija 4

Intelektuali

Dabartinė rankos formų klasifikacija chiromantijoje

1. Praktinė – plaštaka kvadratinės formos su trumpais pirštais. Darbštūs, atsakingi, gyvenantys realiame gyvenime ir neskraidantys padebesiais žmonės. Elementas Žemė.

2. Intuityvi – ilga plaštaka su trumpais pirštais. Energingumas, aktyvumas, veiklumas, individualizmas. Elementas Ugnis.

3. Jausminė – ilga plaštaka su ilgais pirštais. Turtinga vaizduotė, emocingas, aplinka vertinama pagal nuotaiką, gili savianalizė. Elementas Vanduo.

4. Intelektuali – plaštaka kvadratinės formos su ilgais pirštais. Protas, racionalus mąstymas, punktualumas. Elementas Oras.